Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Türkiye Firma Rehberi Bifirma.Net

 

Türkiye Firma Rehberi

Büyük işletmeciler küçük işletmeciler ya da kendi alanında sektörleşme sürecini tamamlamış işletmelerin işine yarayacak bir bilgi sunmak ve hayran kaldığım bir siteden bugün sizlere de bahsetmek istiyorum.

Adını yaptığı işten alan firmaların tanıtımını yapan bu hizmete firma rehberi adı verilir. Peki, bu ne anlama gelir ne işe yarar ve çalışma alanı nasıldır? Firma rehberi sanal bir portala firmanızın ya da işletmenizin özelliklerini ve kendi iletişim bilgilerinizi girerek kayıt olabildiğiniz bir sistemdir. Böylece sizin sektörünüze ait bir firma ya da işletme arayan kişi bilgilerinize ulaşarak hakkınızda bilgi sahibi olabilir.

Firma rehberi ile tüm firmalar bir çatı altında toplanır ve bu firmalar kategorize edilerek düzenlenir ve istenilen özelliklerin çabucak bulunması sağlanır. Bu yöntem bir nevi kendi kendinizin reklamını yapmak gibidir. Ücret olarak da oldukça uygun olması sebebiyle birçok işletme tarafından tercih edilir. Birçok firmanın kayıt olup müşterilerine olumlu izlenim bıraktığı bu portalda tüm firmaların mutlaka bulunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü böylece firmalar arası rekabet ve buna bağlı olarak hizmet kalitesi olacağı gibi müşteriler için de dilediğini seçme fırsatı doğmaktadır.

Firma rehberi size birçok alternatif kazandırır. Hem müşterilerinizle sanal olarak iletişime geçebilirsiniz hem insanların aklına takılan soruları cevaplayabilirsiniz. Hem de firmanız gerçekte olduğu kadar sanalda da tanınır. Daha fazla vakit kaybetmeyin. Elinizdeki tüm imkânları kullanarak başarı ihtimalinizi gerçeğe çevirin.

bifirma.net

BİLGİLER
tarafından 14 Temmuz 2014 - 14:49 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.226 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
MANISA'da 5 Günlük Hava Tahmini
Duyurular
Turgutlu Notebook, Turgutlu Servis, Turgutlu Servisi, Turgutlu Laptop, Turgutlu Tamiri, Turgutlu Laptop Tamiri,Turgutlu Notebook Servis, Turgutlu Yedek Parça, Turgutlu Notebook tamiri, Turgutlu Notebook servisi, Turgutlu laptop servisi, Turgutlu laptop tamiri

Turgu..

tüm yazıları için tıklayın...

Turgu..

tüm yazıları için tıklayın...

Turgu..

tüm yazıları için tıklayın...
Son Yorumlar