Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Turgutlu Notebook Tamiri

Turgutlu-Notebook-Tamiri

Notebook ya da bir başka deyişle Laptop’larınızın sizler için ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz.

Belki işiniz için, belki de sadece eğlence için kullandığınız notebook’unuzun başına bir şey geldiğinde “Şimdi kime danışmalıyım” sorusunun bir çok kişide ortak olduğunun da farkındayız.

Turgutlu Bilgisayar olarak işte bu nokta da size hizmetten önce gerçek güveni ve kaliteyi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Biz önce notebook’unuz ile ilgili kafanızda olan problemleri çözüyoruz sonra notebook’unuz için çözüm buluyoruz.

  • Öncelikle kayıt formu oluşturulur. Bu kayıt formu hem sizin hem de bizim arızalı ürünü takip etmemizi sağlar. Olası karışıklıkları önler. Yanlış arıza tespiti ve yanlış onarımların önüne geçer.
  • En geç 24 mesai saati içerisinde ürününüzün arızası ve bu arızanın ücreti belirlenir.
  • Arıza tespiti kesinlikle ücretsizdir!
  • Sizin tarafınızdan arızanın giderilmesi için onayı aldığımız zaman en geç 48 mesai saati içerisinde ürünün onarımı yapılır. Daha sonra gerekli testlerden geçer. Garantili bir şekilde size teslim edilir. (Parça temin edilememesi gibi özel durumlarda müşterilerimiz önceden mutlaka bilgilendirilir.)
  • Arıza Bilgisi, Ücret Bilgisi verilmeden ve Onay alınmadan kesinlikle notebook tamir edilmez.
  • Arıza tespitinden sonra eğer tamire gerek görülmezse notebook ücret talep edilmeden alındığı gibi eksiksiz olarak iade edilmektedir.
BİLGİLER
tarafından 03 Haziran 2015 - 21:50 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 2.371 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
MANISA'da 5 Günlük Hava Tahmini
Duyurular
Turgutlu Bilgisayar

Turgu..

tüm yazıları için tıklayın...

Turgu..

tüm yazıları için tıklayın...
Turgutlu Notebook, Turgutlu Servis, Turgutlu Servisi, Turgutlu Laptop, Turgutlu Tamiri, Turgutlu Laptop Tamiri,Turgutlu Notebook Servis, Turgutlu Yedek Parça, Turgutlu Notebook tamiri, Turgutlu Notebook servisi, Turgutlu laptop servisi, Turgutlu laptop tamiri

Noteb..

tüm yazıları için tıklayın...
Son Yorumlar